Skrócik

Dobry Wieczór,

W wielkim skrócie: Elektrolizy nie ma, miniatura jakaś jest.

A poza tym Bar Euforia, który istnieje nie istniejąc (co, choć zdaje się sobie przeczyć jest, prawdą) aż prosi się o miniaturę. Rozpisałabym nawet konkurs, ale jak ma się skończyć jak ostatnio, to … może najpierw się dowiem, czy są chętni? Nie zdradzając możliwej nagrody, przypominam, że w tym roku siatkarską stolicą Polski został Kraków :) Zbieram deklaracje, opinie i ochrzan w komentarzach.

W jeszcze większym skrócie: żartowałam, Elektroliza jest. O tu. A, że, podążając za slangiem, żarło, to jest jeszcze takie coś. Nie dajcie się zwieść, to z założenia będzie jakby siatkarskie, tylko trochę niecodziennie. Prośba o szczere, niekoniecznie życzliwe, choćby hasłowe reakcje, czy iść w tę stronę. (Napisać i tak napiszę, bo mnie wizja rozwesela, ale nie będę nią nikogo katować, bo parafrazując klasycznego Kurka, ja ze sobą bawię się świetnie, ale reszta świata nie musi).

Pozdrawiam

Informacje o otfilulu

Nie ma wiele do powiedzenia: jestem sobie.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>